Akustické panely

SilentPET® jsou akustické panely vyráběné z PET lahví a textilních vláken. Při výrobě je dbáno na použití ekologických procesů s minimálními emisemi C02, proto i odpad, který je vytvořen během výroby, se vrací do výrobního procesu, což také snižuje negativní vliv na životní prostředí. Akustické panely lze použít do obytných prostor, kanceláří, hotelů, restaurací a také do průmyslových objektů. SilentPET® je odolný proti vlhkosti, plísním či parazitům.

Lepší atmosféra pro větší pohodu

Prostory s dobrou akustikou jsou příjemnější, poskytují větší pohodu a snižují stresový faktor vytvářený hlukem. Hladiny hluku jsou sníženy a emise hluku z kancelářského vybavení a komunikace pracovníků jsou výrazně omezeny. Výsledkem je, že daná oblast místnosti se stane hezčím místem ke práci a odpočinku.

Vynikající akustické hodnoty

Řešením není pouze umístit co nejvíce materiálů, které pohlcují hluk, na jedno místo. Přidáním akustického materiálů na správná místa se docílí absorpce zvuku místo jeho odrazu do místnosti. Tím se odstraní nežádoucí přeslechy, šumy a sníží se dozvuk. Hudebníci potřebují různou akustiku. Ne vždy ale lze všechno předem „vypočítat“ a naplánovat. Hledání ideální akustiky prostoru vyžaduje i určitou míru experimentování a zkušeností.

 

Dokumenty ke stažení

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!

Máte zájem o naše akustické řešení, chcete vypracovat bezplatnou cenovou nabídku nebo se pouze potřebujete na něco zeptat? Tak do toho! Pošlete zprávu a my se vám obratem ozveme.

LIKO-SArt Of SpaceCZGBCAMSP